Units per Santa Pau-AM

logo units santa pau - copia


Alcalde_UnitsPerSantaPau-AM-JosepCompanysGüellJosep Companys Güell

Alcalde, regidor d’urbanisme, turisme, mobilitat, seguretat, governació i esports

jcompanys@santapau.cat

 

 

 

 

 

 

 

 


UnitsPerSantaPau-AM-SusannaCaballeroEspuñaSusana Caballero Espuña

Regidora de Can Blanc, Can Jofre i Can Potxa

scaballero@santapau.cat

 

 

 

 

 

 

 

 

 


UnitsPerSantaPau-AM-NarcisFeixasBalcellsNarcís Feixas Balcells

Regidor d’Hisenda

nfeixas@santapau.cat

 

 

 

 

 

 

 

 

 


UnitsPerSantaPau-AM-CarmeSalvadorMirabetCarme Salvador Mirabet

Regidora de cultura, patrimoni, entitats i benestar

csalvador@santapau.cat

 

 

 

 

 

 

 

 


UnitsPerSantaPau-AM-MarcPagesRubiesMarc Pagès Rubies

Regidor de patrimoni natural, transició energètica i agricultura

mpages@santapau.cat

 

 

 

 

 

 

 

 


UnitsPerSantaPau-AM-CristinaMariaCapoPirisCristina Maria Capó Piris

Regidora d’educació, joventut i lleure

ccapo@santapau.cat

 

 

 

 

 

 

 

 


UnitsPerSantaPau-AM-JaumeBergaClotaJaume Berga Clota

Regidor de transparència, participació, comunicació i noves tecnologies

jberga@santapau.cat

 

 

 

 

 

 

 

 


UnitsPerSantaPau-AM-SandraBatlleTorrentaSandra Batlle Torrentà

Regidora de promoció econòmica

sbatlle@santapau.cat