Units per Santa Pau-AM

Josep Companys Güell

Alcalde, regidor d’urbanisme, turisme i promoció econòmica, mobilitat, seguretat i governació

jcompanys@santapau.cat


Susana Caballero Espuña

Regidora de Can Blanc, Can Jofre i Can Potxa

scaballero@santapau.cat


Narcís Feixas Balcells

Regidor d’Hisenda

nfeixas@santapau.cat


Marc Pagès Rubies

Regidor de patrimoni natural, transició energètica i agricultura

mpages@santapau.cat


Cristina Maria Capó Piris

Regidora d’educació, joventut i lleure

ccapo@santapau.cat


Jaume Berga Clota

Regidor de transparència, participació, comunicació i noves tecnologies

jberga@santapau.cat


Sandra Batlle Torrentà

Regidora de Cultura, patrimoni i entitats

sbatlle@santapau.cat


Armand Planas Buxeda

Regidor d’esports i benestar

aplanas@santapau.cat