Equip de govern

Units per Santa Pau-AM

logo units santa pau - copia

JosepCompanys

Sr. Josep Companys i Güell (jcompanys@santapau.cat) Alcalde, regidor d’urbanisme, turisme, agricultura, medi ambient, brigada

CarmeSalvador

Sra. Carme Salvador i Mirabet (csalvador@santapau.cat) 2a tinent d’alcalde, regidora de cultura, patrimoni, entitats, sanitat i benestar social

NarcísFeixas

Sr. Narcís Feixas i Balcells (nfeixas@santapau.cat) 1r tinent d’alcalde, regidor d’hisenda, promoció econòmica

SusannaCaballero

Sra. Susana Caballero i Espuña (scaballero@santapau.cat) Regidora del barri de Can Blanc, Can Jofre i Can Potxa

JaninaVílchez

Sra. Janina Vílchez i Güell (jvilchez@santapau.cat) Regidora d’educació, joventut i lleure

JoelMañas

Sr. Joel Mañas i Serra (jmanas@santapau.cat) Regidor de governació, comunicació, participació, transparència

MartiCollelldevall_

Sr. Martín Collelldevall i Colomer (mcollelldevall@santapau.cat) Regidor de cultura, patrimoni, entitats

CiU

logo ciu40

EstherBadosa_

Sra. Esther Badosa i Romañó (ebadosa@santapau.cat)
Regidora

RamonComas_

Sr. Ramon Comas i Casanova (rcomas@santapau.cat)
Regidor